Hakkımızda

B E D İ

Türkiye’nin en sevilen butiklerinden olan B E D İ butik, bedibutikk instagram hesabı ve bedibutik.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. B E D İ, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 300 Binin üzerindeki takipçimizin ihtiyaçlarına her geçen gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Her gün güncellenen yeni sezon erkek giyim ürünleri ile özel spor giyim modelleri, üst giyim ve alt giyim sokak modası ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

Güvenli Alışverişin Adresi

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. bellmando.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yükleniyor...